INTENCJE MSZALNE 4 – 10 marca 2024 |
||
Poniedziałek 04 marca Święto św. Kazimierza Królewicza |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
7.00 |
+ Paulina, Kazimierz Krajewscy, Elżbieta, Franciszek Dziekan i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
8.00 |
+ Kazimiera, Józefa (k), Genowefa, Józef Wawrzyniak |
|
18.30 |
O Boże bł. dla Alicji z ok. ur. oraz + Kazimierz, Stanisław, Józef, Marianna, Barbara, Janusz, Leokadia |
|
18.30 |
+ Jadwiga Stanisławska – od siostrzeńca Wojtka z rodziną |
|
Wtorek 05 marca
|
7.00 |
O bł. Boże, światło DŚ, opiekę MB, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Wiktora i ks. Artura |
7.00 |
+ Hubert Kędziora – od rodziny Huzarewicz |
|
8.00 |
+ Helena, Roman, Bolesław, Monika Wypich |
|
18.30 |
+ Krystyna Lewandowska – od szwagierki Marii z mężem |
|
18.30 |
+ Jadwiga Stanisławska – od siostry Zofii |
|
Środa 06 marca |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki, Irena, Stefan Muśniccy, Alojzy, Marianna Bartol, Małgorzata Szafran |
8.00 |
O łaskę zdrowia i bł. Boże dla Kazimiery z ok. 90. ur. i im. - od VII Róży Żywego Różańca Kobiet |
|
8.00 |
+ Grzegorz Jeliński |
|
17.00 |
+ Zofia, Klemens Siwiak |
|
18.30 |
Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny oraz za zm. rodziców + Zofię i Kazimierza |
|
+ Longin Jessa i zm. z rodz. Woźniak, Jorka i Jessa |
||
+ Kazimiera, Henryk, Leszek, Marek, Joanna Wojciechowscy i zm. z rodz. |
||
+ Józef Wawro – od córek z rodzinami |
||
+ Arleta Zawisła – od Andrzeja i Bożeny z Pauliną |
||
+ Stanisław Cichoński – od Waldemara i Magdaleny Wota z rodziną |
||
+ Władysław Wilma – od rodzin Szcześniak i Kutz |
||
+ Iwona Garczyńska – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Mieczysław Krynicki – od rodziny Michnów |
||
+ Sławomir Goral – od rodzin Misiaków i Filutów |
||
+ Irena Starosta – od sąsiadów z ul. Składowej 2a |
||
+ Henryk Andrzejczak – od Pawła Bedyńskiego z rodziną |
||
+ Wacława (k) Dardas – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ zm. z rodz. Wyków i Rogowskich |
||
+ Kazimiera Zbrońska w 13. r. śm., Joanna Łochowicz w 20. r. śm. |
||
+ Gertruda Kostuś – od męża z córką |
||
Czwartek 07 marca
|
7.00 |
O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów |
7.00 |
+ bracia: Kazimierz, Adam, Jerzy i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
8.00 |
+ Donata Swosińska – od Hani i Krysi z rodziną |
|
18.30 |
+ Klara w 26. r. śm., Julianna, Antoni Drost, Jerzy Zaremba i zm. z rodz. |
|
18.30 |
+ Andrzej Skrzypczak w 1. r. śm. - od żony, dzieci i wnuków |
|
Piątek 08 marca
|
7.00 |
+ Stefan Muśnicki i dusze w czyśćcu cierpiące |
7.00 |
+ Helena Onderko |
|
8.00 |
+ Urszula Maron – od siostry Krystyny z mężem; + Bronisław Maron w 2. r. śm. |
|
18.30 |
O Boże bł. i opiekę M Najśw. dla wszystkich kobiet |
|
18.30 |
+ Teresa Jankowska i Stanisław Wałcerz – od rodzeństwa |
|
18.30 |
+ Stefania i Franciszek Misiak |
|
Sobota 09 marca
|
7.00 |
+ Tadeusz Kuliński – od syna Mariusza |
7.00 |
+ Teresa Grondkowska – od dowództwa i kadry 16. Kompanii Szkolnej Ośrodka Szkolenia Specjalistycznego Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu |
|
8.00 |
+ Zygmunt Kabat w 12. r. śm. |
|
16.00 |
W 50. r. ślubu Elżbiety i Mieczysława z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże, opiekę M Najśw. i łaskę zdrowia |
|
18.30 |
+ Helena, Aleksander Kamińscy, Jan, Marianna Kęsiccy, Stanisława (k) Cieślik |
|
Niedziela 10 marca IV Niedziela Wielkiego Postu Laetare |
7.00 |
O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych |
8.30 |
+ Radosław Stesel – od sąsiadów Kingi i Piotra z rodziną |
|
+ Florian Błażak – od syna z żoną |
||
+ Bronisław Kujawa, Franciszka (k), Czesław Golis |
||
+ Edward Świetlicki – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Elżbieta Kaczmarek – od rocznika 1986 klasa IV c |
||
+ Janina i Henryk Należyci w 10. r. śm. |
||
+ Maria Wekwert - od męża i córek |
||
+ Jan Szelmeczka w 7. r. śm. |
||
+ Tadeusz, Kazimierz, Franciszek Bartkowiak – od Krystyny |
||
+ Irena Turczyn – od rodzin Juszkiewicz i Grześkiewicz |
||
+ Henryk Bedołek w 19. r. śm. - od żony z dziećmi oraz od rodzin Niepolskich i Konopków |
||
+ Ignacy, Maria Pisarek – od rodzin Bedołek, Konopka i Niepolskich |
||
+ Arleta Zawisła – od mamy |
||
+ Piotr – od sąsiadów z bloku 52 |
||
10.00 |
+ Kazimierz Kaczmarek w 12. r. śm., zm. z rodz. Słodowych i Kaczmarek |
|
11.15 |
+ Helena, Jadwiga, August Magnuccy i zm. z rodz. |
|
12.30 |
+ Zygmunt w 1. r. śm., Urszula, Leokadia, Józef Węgielscy, Leokadia, Szczepan Olejniczak |
|
15.00 |
+ Jan Żerko w 14. r. śm., m. z rodz., dusze w czyśćcu cierpiące |
|
19.00 |
+ Helena, Józef Źegała |