- Szczegóły
- Odsłony: 75
INTENCJE MSZALNE 25 – 31 marca 2024 |
||
Poniedziałek 25 marca Wielki Poniedziałek |
7.00 |
+ Michał Pawiński w 1. r. śm. - od rodziców i siostry Dominiki |
7.00 |
+ Marta Szypura |
|
8.00 |
+ Marianna w r. śm., Stanisław Klewicz i zm. z rodz. |
|
18.30 |
+ Jadwiga Drost – od córki z rodziną |
|
18.30 |
+ Barbara, Kazimierz Maciołek, Henryk Freitag i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Wtorek 26 marca Wielki Wtorek |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
7.00 |
+ Antoni w 35. r. śm., Felicja w 24. r. śm. Radtke – od syna Marka z rodziną |
|
8.00 |
+ Jadwiga, Feliks, Piotr Krawczyk, Zofia, Julian Szczotka |
|
18.30 |
+ Elżbieta, Jerzy Mikołajczak i zm. rodzice z obu stron |
|
18.30 |
+ Henryk Robowski w 2. r. śm., Kazimiera, Franciszek i zm. z rodz. |
|
Środa 27 marca Wielka Środa |
7.00 |
+ Helena i Stefan Rybałtowscy – od córki i wnuków |
7.00 |
+ Stefania, Stanisław Zmudzińscy, Zdzisław, Władysław, Anna Nowak |
|
8.00 |
+ Ludomiera Sawińska w 2. r. śm., zm. z rodz. - od męża Stanisława, córki Renaty z mężem, wnuczki Beatki i wnuka Bartka |
|
17.00 |
+ Eugeniusz Przygocki |
|
18.30 |
+ Jan i Halina Pawłowscy, Joanna Dominiak |
|
+ Donata Swosińska – od Wojciecha, Małgorzaty i Zuzanny |
||
+ Barbara Fuszpaniak – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Grzegorz Jeliński |
||
+ Edward Weber – od rodziny Bartkowiaków |
||
+ Helena Ziętek w 5. r. śm. - od synów Krzysztofa i Włodzimierza z rodzinami |
||
+ Wiesław Kuszak w 3. r. śm. - od siostry z mężem i chrześniaczki Weroniki z Tomkiem i Filipkiem |
||
+ Małgorzata Łucka – od męża i synów |
||
Czwartek 28 marca Wielki Czwartek |
18.30 |
W int. Ojca św. |
18.30 |
O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów |
|
18.30 |
O bł. Boże, dary DŚ i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Proboszcza, ks. Romualda, ks. Wiktora, ks. Artura i ks. Przemysława |
|
18.30 |
+ zm. kapłani: ks. Tomasz, ks. Jan, ks. Władysław, ks. Edmund, ks. Zenon, ks. Alfred i tych wszystkich, którzy w naszej parafii pracowali i z tej parafii wyszli |
|
18.30 |
Z prośbą o bł. Boże dla wszystkich grup duszpasterskich naszej parafii a dla zmarłych o wieczne zbawienie |
|
Piątek 29 marca Wielki Piątek Męki Pańskiej |
|
|
Sobota 30 marca Wielka Sobota |
21.00 |
+ Genowefa, Feliks Frąckowiak i zm. z rodz. |
21.00 |
+ Felicja, Sylwester Gryzińscy i zm. z rodz. |
|
21.00 |
+ Edmund w 21. r. śm., Renata w 3. r. śm i zm. z rodz. |
|
21.00 |
+ Anna, Teresa, Walenty, Stanisław, Kazimierz, Jan Nowak |
|
21.00 |
+ Bogdan, Józef, Franciszka/k/ Nagórni, Władysława/k/, Czesław Sikorscy i zm. z rodziny, Halina Wrzesińska, Wacław, Janina Kostro, Elżbieta Skawińska |
|
Niedziela 31 marca Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego |
8.30 |
+ Stefan Muśnicki |
+ Eleonora, Mieczysław Szafrańscy, Henryk, Piotr Frankowscy |
||
+ Krystyna Lewandowska – od siostry Elżbiety z mężem |
||
+ Urszula Kulupa – od męża, córki i wnuczek |
||
+ Maria Rzeźnik – od męża Ryszarda i córki Dagmary z rodziną |
||
+ Zosia Kobierska w 1. r. śm. - od rodziców i dziadków |
||
+ Władysław, Mieczysław, Wacław, Jadwiga, Jan Pawłowscy, Janina Woźnicka, Zbigniew Mroziak – od rodziny |
||
+ Józef Posłuszny – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Grażyna Kuszpińska z ok. im. - od męża z dziećmi i wnukami |
||
+ Krystyna Anczyńska – od koleżanki Janki z rodziną |
||
10.00 |
+ Bronisława (k) i Bolesław Promińscy, Jadwiga Kulwas, Jan i Antonina Kozdroń |
|
11.15 |
Z ok. 3. ur. Weroniki z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i Anioła Stróża |
|
12.30 |
Z ok. 90. ur. Jerzego z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata życia – od syna Grzegorza z żoną i dziećmi |
|
15.00 |
+ Jerzy Friske – od siostry Renaty z Heniem |
|
19.00 |
+ Barbara Mroczkowska – od córek, wnuków i prawnuków; + Zbigniew Ciszewski – od brata z rodziną |
- Szczegóły
- Odsłony: 134
INTENCJE MSZALNE 11 – 17 marca 2024 |
||
Poniedziałek 11 marca
|
7.00 |
+ Irena Radziejewska w 4. r. śm. |
7.00 |
+ Irena Iwaszkiewicz i zm. z rodz. |
|
8.00 |
+ Roman Trzciołek z ok. ur. |
|
18.30 |
+ Jan Szelmeczka i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
18.30 |
+ Antonina, Zofia, Janina Chmielewskie, Leokadia, Mieczysław Krawiec |
|
Wtorek 12 marca
|
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
7.00 |
+ Henryk Andrzejczak – od żony |
|
8.00 |
+ Roman Zamęcki i rodzice z obu stron |
|
18.30 |
+ Bernardyna (k) Jurczyk w r. śm. |
|
18.30 |
+ Bożena Kokosz |
|
Środa 13 marca |
7.00 |
Przez wstawiennictwo MB Nieust. Pomocy i św. Patronów o bł. Boże, silną wiarę, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski |
8.00 |
+Andrzej Pawlak w 6. r. śm. - od żony, dzieci i wnuków |
|
8.00 |
+ Małgorzata, Leon Zydor i ich rodzice |
|
17.00 |
Z ok. 50. ur. o bł. Boże, opiekę M Najśw., dary DŚ na każdy dzień |
|
18.30 |
O zdrowie dla Barbary, Teresy i Zbigniewa |
|
O zdrowie dla Reni |
||
W int. Anny z ok. ur. o potrzebne łaski, Boże bł., opiekę M Najśw. i Archanioła Rafała |
||
O Boże bł. i cud uzdrowienia dla Izy |
||
O łaskę uzdrowienia dla Krystyny |
||
O Boże bł. i opiekę M Najśw. dla członkiń IX Róży Żywego Różańca Kobiet oraz o wieczną radość dla zm. |
||
+ Łukasz Grabowski – od babci Mieci, cioci Maryli, Eli, Joasi z rodzinami |
||
+ Joanna Jerynkicz w 15. r. śm., zm. z rodz. - od Stefana z rodziną |
||
+ Walerian Kruszyński – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Mieczysław Krynicki – od wnuka Witolda |
||
+ Zbigniew, Janusz i Maria |
||
+ Krystyna, Dariusz i Rafał Szepielak |
||
+ Arleta Zawisła – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Paweł Miklaszewski – od brata Romana i siostry Agnieszki z rodziną |
||
+ Bogusław Faliszewski – od syna Huberta z rodziną |
||
+ Józef, Rozalia Żurawiccy, Anna Lisińska |
||
Czwartek 14 marca
|
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
7.00 |
+ Grzegorz Jeliński |
|
8.00 |
+ Donata Swosińska – od rodziny Bońdów |
|
18.30 |
+ Jerzy Maj w 15. r. śm., Janina, Genowefa, Bronisława (k) |
|
18.30 |
+ Bożena Sass z ok. im. i 8. r. śm. - od siostry z rodziną |
|
Piątek 15 marca
|
7.00 |
+ Beata Trznadel i zm. z rodz. |
7.00 |
+ Henryk Andrzejczak – od córki Krystyny z rodziną |
|
8.00 |
+ Marek Mańka w 4. r. śm. - od żony |
|
18.30 |
+ Kazimierz Paluszkiewicz i zm. z rodz. |
|
18.30 |
+ Marian Gut w 21. r. śm., Adela, Janina, Danuta Gut, Władysław, Cecylia, Piotr Pilarczyk |
|
Sobota 16 marca
|
7.00 |
+ Teresa Grondkowska – od szwagierki Wandy |
8.00 |
+ Józef Laskowski i zm. z rodz. - od dzieci |
|
18.30 |
Z ok. 50. ur. Doroty z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od mamy i córki z mężem |
|
18.30 |
+ Jerzy Zeman w 6. r. śm., rodzice z obu stron, Helena, Antoni Niklewicz, Janina, Franciszek Stróżyńscy, zm. z rodz. Bilskich, Janina, Bronisław Mankiewicz, Jarosław Smogur |
|
18.30 |
+ Józef Małofiej i zm. z rodz. |
|
Niedziela 17 marca V Niedziela Wielkiego Postu |
7.00 |
+ Kazimiera, Jerzy Wylegała |
8.30 |
Z ok. ur. Krystyny z podz. za odebrane łaski, z prośbą o łaskę zdrowia, bł. Boże i opiekę MB |
|
Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Józefa (m) z ok. 90. r. ur. |
||
+ Krystyna Jurgowiak, Benigna, Józef Jurgowiak, Anna, Mieczysław, Bogdan Kaczmarek – od dzieci i wnuków |
||
+ Weronika Jankowska w 30. r. śm., Józef, Magdalena Błoch |
||
+ Jadwiga Janowiak w 15. r. śm. - od siostrzenicy i siostrzeńca z rodzinami |
||
+ Józef Wawro – od rodzin Woźnych i Chiniewiczów |
||
+ Mieczysław Krynicki – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Barbara Siemieniewska – od zakładu pogrzebowego Czuba |
||
+ Zbigniew Najda – od żony, dzieci i wnuków |
||
+ Rafał Czarnecki w 1. r. śm. |
||
+ Piotr Psiuch – od syna z rodziną |
||
+ Urszula Bąkowska – od Agnieszki i Krzysztofa z dziećmi |
||
+ Stanisław Okulski w 1. r. śm. |
||
10.00 |
+ Janina i Franciszek Pułkowscy, Hieronim Kinitz |
|
11.15 |
+ Jadwiga Janowiak w r. śm. - od przyjaciół |
|
12.30 |
W 65. ur. Iwony z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od VII Róży Żywego Różańca Kobiet |
|
15.00 |
+ Zbigniew Kułakowski, zm. rodzice, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
19.00 |
+ Jerzy Ordoczyński w 44. r. śm., Alicja Nejman w 23. r. śm. |